Franek pierwszy raz u fryzjera

Roczny Franek po raz pierwszy u Fryzjera

Roczny Franek po raz pierwszy u Fryzjera

Ciekawa akcja miała miejsce wczoraj :) Franek, który kilka dni wcześniej obchodził swoje pierwsze urodziny, zaliczył kolejny „pierwszy raz” w swoim życiu. Tym razem była to pierwsza wizyta u fryzjera :) Franek stanął na wysokości zadania i nie zawiódł swoich rówieśników: nie dał się łatwo. Ani specjalny dziecięcy fotel-misio, ani maskotka nie pomagały w podejściu do Franka. Skuteczniejszym orężem okazał się być filmik na wyświetlaczu komórki i ładowarka do tejże.

Franka zapatrzonego w film i z ładowarką podłączoną do buzi udało się w końcu ostrzyc. Pierwszy obcięty kosmyk włosów mama Franciszka zachowała sobie na pamiątkę, a wujek Marcin wszystkie te chwile zachował dla wszystkich na zdjęciach. Śmiało można zameldować wykonanie zadania. Przy okazji gorąco polecam salon fryzjerski, w którym Franek poznał, kto to fryzjer: Salon Fryzjerski „Basia”, Dębica, ul Rzeszowska 16 (II piętro) – link. Duże wrażenie zrobiło na mnie doświadczenie, praca i podejście fryzjerki – Basi – do tak małych.

01

02

03

04

05

06

07

08

09

10

11

12

13

14

15

16

17

18

19

20

21

22

Najnowsze wpisy ze zdjęciami publikuję na nowym fotoblogu dostępnym w menu mojej prywatnej strony: www.marcinszumanski.pl

Komentarze wyłączone.