Milena i Miłosz – sesja dziecięca

Zima 2012/2013 już chyba powoli staje się wspomnieniem. Co prawda wiosna jeszcze wyraźnych sygnałów swojego rychłego nadejścia nie daje, ale gdy dziś przez cały dzień słońce świeciło z niemal bezchmurnego nieba, poczułem już tego radosnego bluesa przyrody. W takich chwilach nie sposób nie snuć jakiś fotograficznych planów na zbliżający się ciepły okres 2013 roku.

Karawana myśli zawiozła mnie do przysłowiowej szuflady, w której niczym nie niepokojonych spoczywa mnóstwo zdjęć. Słoneczna miniaturka jednego folderu skusiła mnie do obejrzenia całej jego zawartości. Zdjęcia z popołudniowego wypadu ze znajomymi i aparatem gdzieś z końcówki ubiegłorocznego lata. Zdjęcia, których nie lubiłem, gdy były świeże, dziś wyglądały inaczej – ładniej.

Milena i Miłosz - sesja fotograficzna dzieci

Milena i Miłosz

Bardzo miło i szerokim uśmiechem wspominam tę sesję, a przy niektórych zdjęciach po prostu śmiać mi się chce :) Może i trudno fotografuje się kilkuletnie dzieciaki w trakcie zabawy, ale wszelki trud i zepsute kadry wynagradzają zabawnymi numerami, jakie są w stanie wywinąć w najmniej oczekiwanym momencie. Szkoda tylko, że rodzice Mileny i Miłosza tacy nieśmiali i nie chcą tu – na bloga, bo kilka zdjęć z nimi podniosłoby poziom zdjęć w tym wpisie. Może następnym razem? ;)

Najnowsze wpisy ze zdjęciami publikuję na nowym fotoblogu dostępnym w menu mojej prywatnej strony: www.marcinszumanski.pl

5 komentarzy

 1. Damian pisze:

  Nie wiem co w tym przypadku gorsze czy ostre światło czy ruchliwe dzieciaki ;-) Tak czy siak wyobrążam sobie jak mocno musiałeś walczyć ;-)

 2. Kamila pisze:

  Ale fajne i radosne fotki :) Super pamiątkę będą miały szkraby jak dorosną :) Też takie chcę :)

 3. szuman pisze:

  @Damian, najgorsza była obróbka, bo RawTherapee co chwilę się wykrzaczał. Chyba po tej właśnie sesji przesiadłem się na Lightrooma.

  @Kamila, też takie chcesz, ale co? Fotki czy dzieci? ;)

 4. Kamila pisze:

  Fotki chcę :D Ale jeszcze nie jestem mamą więc chyba nic z tego nie będzie :P

 5. szuman pisze:

  Fotki mogę Ci zrobić, ale dzieci zostawiam komu innemu ;)