Vocal Studio Dębica

Vocal Studio od kilku lat kształtuje głosy i warsztat wokalny dzieci, młodzieży i dorosłych. Od początku swojego istnienia studio działało w sali wynajętej w Domu Kultury „Mors” Miejskiego Ośrodka Kultury w Dębicy, by po zakończeniu roku szkolnego 2011/2012 zmienić swoją siedzibę. Z DK „Mors” Vocal Studio przeniosło się na I piętro kamienicy przy ulicy Rzeszowskiej 16, czyli do ścisłego centrum miasta (tuż obok Banku Spółdzielczego, przy skrzyżowaniu ulic Rzeszowskiej z Kościuszki).

Vocal Studio – Dębica, ul. Rzeszowska 16 (I piętro)

Vocal Studio – Dębica, ul. Rzeszowska 16 (I piętro)

Założycielem Vocal Studio jest Katarzyna Godzisz-Antonik – wokalistka, nauczyciel śpiewu, kompozytor i autor tekstów. Absolwentka Akademii Muzycznej im. Karola Szymanowskiego w Katowicach wydziału Kompozycji, Interpretacji, Edukacji i Jazzu o specjalności: wokalistyka. Wiceprezes Międzynarodowego Stowarzyszenia Sztuki Wokalnej Natural Voice Perfection. Więcej informacji o jej osobie i działalności znajdziecie na stronie vocalstudio.pl oraz naturalvoiceperfection.com.

Vocal Studio od początku swojego istnienia organizuje imprezy, które na stałe wpisały się do kalendarza wydarzeń kulturalnych w Dębicy. Są to: walentynkowy koncert „Mokaferia Love” oraz „Dębica Open Festival”. Każdą z tych imprez fotografowałem (linki: Mokaferia Love 2011 oraz Dębica Open Festival 2011), a wczoraj miałem okazję fotografować nową siedzibę Vocal Studio. Zapraszam do obejrzenia zdjęć.

Najnowsze wpisy ze zdjęciami publikuję na nowym fotoblogu dostępnym w menu mojej prywatnej strony: www.marcinszumanski.pl

5 komentarzy

 1. Michał pisze:

  Nie jestem znawcą sprzętu estradowego i nic mi nazwa JBL nie mówiła więc sprawdziłem w Googlach i co? 4,5 tyś zł za jedną kolumnę :O Serio to aż tyle warte?

  PS. Zdjęcia bardzo dobre, tylko trochę balans bieli wydaje mi się za chłodny.

 2. ALEX pisze:

  Nasuwa mi się jedno pytanie… Po co tak duży mixer skoro jest wykorzystywany w nikłym procencie?

 3. szuman pisze:

  @Michał, widocznie tak, skoro tyle kosztują, a schodzą będąc obiektem pożądania i westchnień ;) A chłodne światło, bo było chłodne. Na 2 i 3 zdjęcia masz porównanie do światła żarowego w korytarzyku (drzwi w środku kadru).

  @Alex, a co Ty się tak martwisz o wykorzystanie miksera? Po to samo, po co dziesiątki cali i setki watów mocy w domowym RTV, dziesiątki megapixeli w aparatach i gigabajty w komach.. Rzadko w pełni wykorzystywane, ale od czasu do czasu mogą się przydać.

 4. Damian pisze:

  Dobra robota :-)

 5. Fotoblog pisze:

  […] Pomysłodawcą i głównym organizatorem imprezy jest szkoła śpiewu i emisji głosu Vocal Studio (klik), a organizacyjnego wsparcia udzieliły Miasto Dębica, Miejski Ośrodek Kultury w Dębicy i […]