Musicalowa Gala Teatru Broadway w Dębicy

W minioną sobotę, 15 października w Domu Kultury Firmy Oponiarskiej Dębica S.A. odbyła się Musicalowa Gala Teatru Broadway ze Szczecina (strona teatru – klik). Wydarzenie wpisało się w obchody tegorocznych dębickich Dni Sztuki. Byłem prawdopodobnie jedynym fotografem na sali (nie licząc pana z małpką, który z końca sali fotografował Kankana z czasem migawki 1/8s ;)) Ewentualnych zainteresowanych zdjęciami zapraszam do kontaktu mailowego: fotografia@wsubiektywie.pl lub  na Facebooku – link.

Musicalowa Gala Teatru Broadway w Dębicy

Musicalowa Gala Teatru Broadway w Dębicy

Gala rozpoczęła się z niespełna dziesięciominutowym poślizgiem. Pierwszą, trwającą godzinę z haczykiem część widowiska zakończył, wspomniany w poprzednim akapicie, Kankan, po którym publiczność udała się na przerwę. Po kwadransie powrót na salę i dalsza część spektaklu. Osobiście uważam, że po przerwie za dużo było śpiewu, a za mało tańca, ale i tak podobało mi się. Momentami nawet bardzo, np. klimat stworzony przez „Deszczową Piosenkę” i jej oprawę taneczno-świetlną był w stanie pokonać filtr, jakim jest pryzmat wizjera mojego aparatu, który zazwyczaj bardzo skutecznie odsiewa artystyczne  łakocie dla duszy :)

Najnowsze wpisy ze zdjęciami publikuję na nowym fotoblogu dostępnym w menu mojej prywatnej strony: www.marcinszumanski.pl

8 komentarzy

 1. Damian pisze:

  „Czy leci z nami fotograf”? ;-)))

 2. Michal Szen pisze:

  To było w domu kultury, to może ludzie przyszli po prostu oglądać widowisko a nie fotografować.

 3. Sprawdzone.eu pisze:

  […] przygotowywałem dzień wcześniej i wszystko to opierało się o internet, m.in. wysyłka zdjęć z Musicalowej Gali szczecińskiego Teatru Broadway. Nikogo więc nie powinno dziwić moje wkurzenie z powodu awarii internetu. Bo w tym przypadku […]

 4. Racket pisze:

  Najlepsza, Pani w żółtym.

 5. Mali pisze:

  Młoda dziewczyna z chłopakiem śpiewająca fever the best !

 6. @Racket, to tylko żółte światło, pani ubrana była na biało (dwa zdjęcia dalej)

 7. @Michał Szen, co nie znaczy, że organizator nie powinien zapewnić fotografa imprezy, lub przynajmniej zadbać o odpowiednie zainteresowanie wśród fotografów. Byłem tym zawiedziony, bo liczyłem na zabawę fotografią (różne czasy, jakieś figle ze światłem itp.), a nic z tego nie wyszło. Oczywiście nie ma tego złego, co by na dobre nie wyszło ;)

 8. Michal Szen pisze:

  Masz rację Marcin, fotografa mogli zapewnić i powinni takowemu oczywiście zapłacić :)